Leto 2017 :  3.7.- 21.7.2017

Máte syna vo veku 10-16 rokov
Objavili sa u neho problémy v správaní, alebo učení ?
Nechcete ho nechávať na prázdniny samého ?

Aj počas počas nastávajúcich letných  prázdnin organizujeme  krátkodobé prázdninové pobyty detí – chlapcov spojené s psychologickou a liečebno-pedagogickou diagnostikou , terapeutickou starostlivosťou a individuálnym a rodinným poradenstvom. Pobyty sa  uskutočňujú turnusoch. Prípadné predĺženie pobytu je možné individuálne dohodnúť. Žiadosti treba posielať čím skôr, kvôli obmedzenému počtu miest

Cena za letný tábor Leto 2017 je: 18 € / deň. V cene je zahrnuté:

  • Ubytovanie a strava 6x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera a druhá večera) a pitný režim počas celého dňa
  • Pedagogická, terapeutická a psychologická starostlivosť
  • Zdravotný dozor
  • Celotáborový program zameraný na osvojenie si režimových pravidiel a ich nácvik
  • Ceny do súťaží


Ubytovanie a možnosti zariadenia:

deti sú ubytované v 2 - 5 lôžkových izbách Liečebno-výchovného sanatória v Senci www.slvs-senec.sk, v blízkosti Martinského lesa a Seneckých jazier, kde sa budeme chodiť kúpať, člnkovať, bicyklovať sa na vodných bicykloch, lezenie na horolezeckej stene. Priestory sanatória budeme využívať na všetky terapeutické či športové aktivity realizované sanatóriom a taktiež v rámci pracovnej terapie sa budeme starať o zvieratá na farme.

Súčasťou programu bude: výcvik jazdy na koni, pedagogicko-psychologické jazdenie, stanovanie, stimulačné sedenia pre deti s poruchami učenia a mnohé iné.

Čo potrebujeme od Vás:

Platné úrazové poistenie dieťaťa, preukaz poistenca, výpis zo zdrav. dokumentácie o aktuálnom zdrav. stave dieťaťa, o tom, aké lieky užíva, prípadne na čo je alergické, potvrdenie od lekára o bezinfekčnosti prostredia.

Naše tábory sú o hre, zážitkoch a chvíľach na ktoré sa nezabúda, ale popri tom sú zamerané na rozvoj sociálnych kompetencií, komunikačných zručností a budovanie skupinových vzťahov. Za pomoci prirodzenej detskej činnosti, hry, modelových aktivít a cielených terapeutických činností sa zameriavame na osobnostný rozvoj, empatiu a asertivitu. Deti na našich táboroch majú možnosť zažívať pocit úspechu a jedinečnosti, ktorí pokladáme za veľmi dôležitý.

Viac informácií na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , Mgr. Katarína Skowron, tel. 0911 399 053

ambulancia

Kontakty

Sekretariát riaditeľa: 
0902 969 060

Soc. pracovník: 
0902 969 057

Telefonická linka pomoci:
0910 440 440

Viac

Unicef

unicef